Energia z rolinictwa

_IMG_""

Dzień dobry,

w imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego i Biometanowego zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie informacji o serii 10 darmowych szkoleń dla rolników, inwestorów i przedstawicieli administracji publicznej dotyczących funkcjonowania biogazowni rolniczych w Polsce.

Podstawowym celem projektu jest rozpowszechnienie rzetelnych informacji na temat funkcjonowania biogazowni rolniczych, przedstawienie zasad ich działania, aspektów prawnych, procedur administracyjnych oraz kosztów i okresu zwrotu inwestycji, a także możliwych źródeł finansowania tych instalacji.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia pracowników administracji publicznej i zwracamy się z prośba o udostępnienie wiedzy o warsztatach wszystkim osobom potencjalnie zainteresowanym (rolnikom, firmom i osobom współpracującym z urzędami).

Poniżej przesyłam informację z linkami do rejestracji na szkolenia oraz w załączeniu oddzielne zaproszenia z agendą szkoleń: oddzielnie dla administracji publicznej i rolników / inwestorów.

Link do informacji o wydarzeniu na stronie KOWR: https://www.gov.pl/web/kowr/biogazownie-rolnicze-bezplatne-warsztaty

Zaproszenia_dla_administracji_publicznej-pobierz

Zaproszenia_dla_rolników_i_inwestorów_ver.2-pobierz

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Robert Pogorzelski

Dyrektor ds. operacyjnych