Logo Gminy Izbica Kujawska

UWAGA dotycząca składania elektronicznych wniosków o BON ENERGETYCZNY!

UWAGA dotycząca składania elektronicznych wniosków o BON ENERGETYCZNY!

Wnioski o wypłatę Bonu Energetycznego w wersji elektronicznej należy składać za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2020r. poz.344) na adres skrzynki odbiorczej:

/M-GOPSIzbicaKujawska/SkrytkaESP

Wnioski muszą być opatrzone kwalifikowalnym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym.

Do wniosku musi być załączona klauzula informacyjna dostępna na stronie: www.mgopsizbica.naszops.pl lub pod linkiem https://mgopsizbica.naszops.pl/bon-energetyczny

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności