Logo Gminy Izbica Kujawska

Walczyli o taaaką rybę!

Walczyli o taaaką rybę!

W Zawodach Wędkarskich o Puchar Burmistrza Izbicy Kujawskiej, które miały miejsce 28 lipca br. nad jeziorem Dłusko-Modzerowskim, wzięło udział trzydziestu zrzeszonych wędkarzy. 

Pierwsze miejsce w zmaganiach przypadło Radosławowi Czernielewskiemu (z wynikiem 7875 g złowionych ryb), drugie Danielowi Wrzesińskiemu (5920 g), a trzecie Pawłowi Cichorackiemu (5115 g). 

Statuetkę za największą złowioną rybę zdobyła Karolina Trawińska, jedyna kobieta uczestnicząca w zawodach. Był nią 45-centymetrowy leszcz.

Nagrody dla wszystkich uczestników zawodów, puchary za miejsca od I do III oraz statuetkę ufundował i wręczył Marek Dorabiała – burmistrz Izbicy Kujawskiej. Sędzią głównym zawodów był Roman Wesołowski. 









powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności